Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Najlepsze biznesowe hotele SPA w Polsce

Kwitnie moda na nietuzinkową organizację konferencji I spotkań biznesowych. Już nie tylko w ośrodkach konferencyjnych, ale też w teatrach, operach, muzeach czy w hotelach SPA. Połączenie dobrej bazy noclegowej, zaplecza konferencyjnego i luksusowego SPA to gwarancja udanego kongresu, szkolenia czy spotkania integracyjnego.

Szkolenie, spotkanie integracyjne czy konferencja w hotelu SPA to gwarancja nie tylko udanego wydarzenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych, ale też i szybkiej regeneracji sił uczestników. A jak wiadomo, wypoczęty pracownik jest dużo wydajniejszy i bardziej kreatywny. Konferencje biznesowe, pomimo tego, że trwają zwykle od dwóch do trzech dni, wymagają od uczestników ogromnego wysiłku intelektualnego.

Szkolenie lub konferencja w hotelu SPA – KTÓRY HOTEL WYBRAĆ?

Nowoczesne firmy, szybko rozwijające się startupy, klimatyczne obiekty i wiele atrakcyjnych miejsc, które przyciągają turystów i biznesmenów nie tylko z kraju, ale i z całego świata. Polska nie ma się czego wstydzić i ani o krok nie ustępuje innym krajom Europy.
Organizatorzy eventów biznesowych mogą przebierać w ofertach. Niemal wszystkie rejony Polski mają wiele do zaoferowania nie tylko lokalnym przedsiębiorcom, ale firmom z całego kraju, a nawet zza granicy. Eleganckie i luksusowe obiekty, historyczne pałace, klimatyczne, butikowe hotele i ogromne nowoczesne centra biznesu. Jest z czego wybierać.
Jakie są zalety organizowania szkoleń, konferencji czy kongresów w hotelu SPA? Przede wszystkim kompleksowa obsługa, czyli wszystkie niezbędne usługi dostępne w jednym miejscu. Sale konferencyjne posiadają profesjonalny sprzęt – zarówno umeblowanie, elektronikę (laptopy, rzutniki, mikrofony, tablice itd.), systemy sterowania dźwiękiem, oświetleniem i temperaturą czy dostęp do kawy i przekąsek w czasie przerw. Niezwykle ważnym elementem jest także klimatyzacja – lepiej, żeby było trochę zimniej, niż za ciepło (bo wszyscy usną).
W hotelu można liczyć także na profesjonalną obsługę, co jest dużym ułatwieniem dla organizatora, który nie musi biegać za wszystkim, bo ma do pomocy ludzi z hotelu. Warto żyć z nimi w zgodzie, bo dzięki temu każdy problem zostanie szybko naprawiony (a kawa uzupełniona).Biznesowe hotele SPA, Warszawa

Dlaczego konferencja w hotelu SPA?

Organizacja konferencji czy innych spotkań biznesowych nie należy do najprostszych. Oprócz przestronnych i funkcjonalnych sal, nowoczesnego sprzętu multimedialnego i nagłośnienia, warto zwrócić uwagę również na samo miejsce, w którym ma się odbyć owe wydarzenie. Jaka panuje w nim atmosfera, jakie dodatkowe atrakcje zapewnia obiekt, jaką posiada strefę SPA, która ułatwi relaks. Warto zadbać, by organizowany event nie był tylko obowiązkiem dla uczestników, ale także okazją do integracji, wymiany doświadczeń, ale też odpoczynku i wspólnej zabawy. Trzeba pamiętać, że zrelaksowany i doceniony pracownik jest bardziej efektywny i kreatywny.
Planując oficjalne wydarzenia typu konferencje, szkolenia, warsztaty czy sympozja, jak i te, które pełnią funkcję integrującą, jak firmowe obiady, jubileusze, wigilie, bankiety, imprezy typu team building musimy uwzględnić różne czynniki. Czy otoczenie sprzyja skupieniu na meritum, czy pozostawia możliwość zorganizowania dodatkowych aktywności, uatrakcyjnienia pobytu? Czy dojazd do obiektu nie zniechęci uczestników – nie powinien trwać dłużej niż 2 godziny? Czy sale konferencyjne posiadają niezbędne wyposażenie, zapewnią wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich zaproszonych, czy zaplecze wyposażone jest w profesjonalny sprzęt? Jeśli wydarzenie trwa dłużej, istotne mogą być również atrakcje turystyczne w okolicy. Wtedy wyjazd na kurs lub konferencje może stać się wyśmienitą okazją do poznania niezwykle interesujących zakątków Polski.

PRACA i RELAKS w hotelu SPA

Czas relaksu na wyjazdowych imprezach jest równie istotny, jak czas pracy. A jeśli wspominamy o relaksie, to oczywiście na pierwszym miejscu mamy na myśli profesjonalne SPA, dzięki któremu uczestnicy szybko zregenerują siły, poczują się wypoczęci i gotowi do dalszej pracy. Dlatego w naszym zestawieniu najlepszych obiektów dla biznesu wybraliśmy hotele ze strefami SPA, by każdy gość po obowiązkowych spotkaniach i wykładach mógł pójść na basen, siłownię czy do sali fitness, wypocić się w saunach lub poddać relaksacyjnym masażom lub rytuałom upiększającym. A że niepowtarzalność miejsca i jego atmosfera jest dla nas równie ważna, co profesjonalizm obsługi, zrezygnowaliśmy z prezentacji hoteli sieciowych.
Relaks to również możliwość spędzenia wolnego czasu aktywnie. Dlatego warto zwrócić uwagę, czy obiekt posiada kort tenisowy, wielofunkcyjne boiska, wypożyczalnie sprzętu sportowego (rowery, kije do nordic walking). W sezonie zimowym atrakcyjny będzie hotel położony blisko stacji narciarskiej. A jeśli impreza odbywa się w sezonie ciepłym, to czy jest dostęp do sprzętu pływającego nad jeziorem czy nad morzem. Nie mniej ważne są wieczorne atrakcje, czyli lobby bar, gdzie spędzimy miło czas na rozmowach przy drinku, bilard, kręgielnia czy klub nocny – przydatny również do organizacji wieczornych imprez tematycznych.Biznesowe Hotele SPA, konferencja w hotelu SPA

Impreza biznesowa nad morzem, w centrum czy w górach?

Relaksowi sprzyjają też ciekawa okolica, możliwość wyjścia na spacer po lesie, na plażę, zwiedzanie okolicznych atrakcji. Dlatego proponujemy rozejrzeć się za obiektami atrakcyjnie położonymi, w niewielkiej odległości od pięknych polskich plaż, nad jeziorami czy w takich kurortach jak Sopot lub Zakopane. W Polsce znajdziemy takich obiektów bez liku, a z każdym rokiem przybywają nowe. Dzisiaj konferencje czy szkolenia można już organizować również w uzdrowiskach, gdzie oprócz zdrowotnego wpływu czystego powietrza, można poddać się uzdrowiskowym terapiom.

NAJLEPSZE BIZNESOWE HOTELE SPA W RÓŻNYCH REGIONACH POLSKI:

_____________________________________________________________________________________________________________________

BIZNESOWE HOTELE SPA NAD MORZEM

Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka

Konferencja w hotelu spa, Grand LubiczLokalizacja: Ustka
Ilość sal konferencyjnych: 7
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 38 do 438 m2
Pojemność: 500 osób
Baza noclegowa: 311 pokoi
Basen: tak
Usługi dodatkowe: dwupoziomowy aquapark

___________________________________________________________________________________________________________________

BIZNESOWE HOTELE SPA NAD JEZIORAMI

Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie

Konferencja w hotelu spa Hotel MikołajkiLokalizacja: Mikołajki
Ilość sal konferencyjnych: 3
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 110 do 330 m2
Pojemność: 330 osób
Baza noclegowa: 79 pokoi i 5 apart
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Spa & Wellness Decus Aquae, Świat Saun, dwie restauracje, Klub After Dark, Chill Out Zone, Przystań na Ptasiej Wyspie

_____________________________________

Hotel Zamek Ryn

Konferencja w hotelu spa, Hotel Zamek RynLokalizacja: Ryn
Ilość sal konferencyjnych: 12
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 70 do 900 m2
Pojemność: 1000 osób
Baza noclegowa: 300 osób
Basen: tak
Usługi dodatkowe: SPA Księżnej Anny, Winiarnia i dwie restauracje, kręgielnia w Zbrojowni, symulator golfa BoGolf, Klub Nocny, Kasyno

_____________________________________

Hotel St. Bruno

Konferencja w hotelu spa, Hotel St BrunoLokalizacja: Giżycko
Ilość sal konferencyjnych: 5
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 30 do 312 m2
Pojemność: 300 osób
Baza noclegowa: 150 osób
Basen: tak
Usługi dodatkowe: sauny, gabinety masażu, SPA, udogodnienia dla niepełnosprawnych, klub nocny, whisky bar, kręgielnia, bilard, port jachtowy, social wi-fi

_____________________________________

Głęboczek Vine Resort & SPA

Konferencja w hotelu spa, Hotel GłęboczekLokalizacja: Brzozie
Ilość sal konferencyjnych: 4
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 30 do 510 m2
Pojemność: 300 osób
Baza noclegowa: 66 pokoi
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Łaźnie Brodnickie, Vine SPA, Klub Pinot Nero, pakiety dla biznesu, Wieczór z winem

_____________________________________

Hotel Krasicki History & SPA

Konferencja w hotelu spa, Hotel KrasickiLokalizacja: Lidzbark Warmiński
Ilość sal konferencyjnych: 9
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 21 do 420 m2
Pojemność: 450 osób
Baza noclegowa: 250 osób
Basen: tak
Usługi dodatkowe: pakiety dla biznesu, kompleks saun, SPA św. Katarzyny, Biblioteka Cafe, Wieza Zegarowa z tarasem widokowym.

_____________________________________

Dr Irena Eris Hotel SPA Wzgórza Dylewskie

Konferencja w hotelu spa, Dr Irena Eris Wzgórza DylewskieLokalizacja: Wysoka Wieś k. Ostródy
Ilość sal konferencyjnych: 5
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 19 do 273 m2
Pojemność: 260 osób
Baza noclegowa: hotel i Siedliska
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Centrum SPA, Kosmetyczny Instytut, zabiegi dla grup, dwie restauracje, Klub Farma, Cafe Plotka, Gospoda Sielanka, jazda konna

_______________________________________________________________________________________________________________________

BIZNESOWE HOTELE SPA POD WARSZAWĄ

Hotel Afrodyta Business & SPA

Konferencja w hotelu spa, Afrodyta Business RadziejowiceLokalizacja: Radziejowice k. Warszawy
Ilość sal konferencyjnych: 10
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 39 do 356 m2
Pojemność: 300 osób
Baza noclegowa: 72 pokoje
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Aqua SPA, Klub Nocny Utopia, Oberża, kręgle, Wi-fi 100 MB, bezpłatny parking

_____________________________________

Hotel Warszawianka

Konferencja w hotelu spa, Hotel WarszawiankaLokalizacja: Jachranka k. Warszawy
Ilość sal konferencyjnych: 32
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 17 do 500 m2
Pojemność: 1200 osób
Baza noclegowa: 700 osób
Basen: tak
Usługi dodatkowe: SPA, Aquapark, VIP Room, przestrzeń wystawiennicza, WiFi

_____________________________________

Hotel Windsor

Biznesowe Hotele SPA, Hotel WindsorLokalizacja: Jachranka k. Warszawy
Ilość sal konferencyjnych: 37
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 25 do 680 m2
Pojemność: 1000 osób
Baza noclegowa: 175 pokoi
Basen: brak
Usługi dodatkowe: gabinety SPA, świat saun, jacuzzi, kręgielnia, eventy plenerowe, pakiety konferencyjne, kuchnia slow food, klub nocny Akwarium

_____________________________________

Z-Hotel Business & SPA

Biznesowe Hotele SPA - Z HotelLokalizacja: Otwock k. Warszawy
Ilość sal konferencyjnych: 5
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 30 do 243 m2
Pojemność: 200 osób
Baza noclegowa: 122 osoby
Basen: tak
Usługi dodatkowe: SPA, Club Room i Vip Room, Lobby Bar, Active Room,
Business Center, Restauracja Werbena

_____________________________________

Hotel Narvil Conference & Spa

Konferencja w hotelu spa, Hotel NarvilLokalizacja: Serock k. Warszawy
Ilość sal konferencyjnych: 33
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 20 do 1650 m2
Pojemność: 1600 osób
Baza noclegowa: 332 pokoje i apartamenty
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Niagara SPA ze strefą termalną, Event w SPA, Restauracja i Studio Aruana, degustacje wina, whisky i kawy

__________________________________________________________________________________________________________________

BIZNESOWE HOTELE SPA W CENTRUM POLSKI

Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Konferencja w hotelu spa, Słoneczny ZdrójLokalizacja: Busko-Zdrój
Ilość sal konferencyjnych: 3
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 18 do 130 m2
Pojemność: do 130 osób
Baza noclegowa: 120 pokoi, w tym 4 apartamenty
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Vitality Medical SPA & Wellness, Restauracje Ponidzie, bezpłatny, monitorowany parking, WiFi

_____________________________________

Odyssey ClubHotel Wellness & SPA

konferencja w hotelu spa Hotel OdysseyLokalizacja: Dąbrowa k. Kielc
Ilość sal konferencyjnych: 4
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 3 do 313 m2
Pojemność: 150 osób
Baza noclegowa: 88 osób
Basen: tak
Usługi dodatkowe: SPA, strefa saun, Restauracja Odyssey, klub nocny, taras letni

_____________________________________

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Konferencja w hotelu spa, Zamek Biskupi Janów PodlaskiLokalizacja: Janów Podlaski
Ilość sal konferencyjnych: 15
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 31 do 104 m2
Pojemność: 1000 osób
Baza noclegowa: 199 pokoi i apartamentów
Basen: tak
Usługi dodatkowe: 4 salony historyczna do kameralnych przyjęć, Strefa Wellness z basenem, saunami, jacuzzi i ścianą solną, salon Dr Irena Eris Beauty Partner

_____________________________________

Olandia

Konferencja w hotelu spa, OlandiaLokalizacja: Prusim k. Poznania
Ilość sal konferencyjnych: 8
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 24 do 340 m2
Pojemność: 400 osób
Baza noclegowa: 147
Basen: tak
Usługi dodatkowe: degustacje win, sporty wodne, Olenderska Zdrowotnia, czyli SPA dla ciała i zmysłów

____________________________________________________________________________________________________________________

BIZNESOWE HOTELE SPA W GÓRACH

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Konferencja w hotelu spa, Nosalowy DworLokalizacja: Zakopane
Ilość sal konferencyjnych: 16
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 31 do 1068 m2
Pojemność: 1250 osób
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Strefa Wellness z basenem i saunami, NABE SPA, Restauracja Grand, Kawiarnia Panoramika, VIP Business Lounge

_____________________________________

Hotel Bania Thermal & Ski

konferencja w hotelu spa Hotel BaniaLokalizacja: Białka Tatrzańska
Ilość sal konferencyjnych: 5
Powierzchnia sal konferencyjnych: od 60 do 260 m2
Pojemność: 350 osób
Baza noclegowa: 156 pokoi
Basen: tak
Usługi dodatkowe: Terma Bania z basenami o powierzchni 8500 m2, cztery restauracje, Klub Bania, Sielsko-Anielsko Wellness & SPA

________________________________________________________________________________________________________________________

CZYTAJ TEŻ:

NAJLEPSZE SPA W POLSCE – LAUREACI KONKURSU PERFECT SPA AWARDS

NAJLEPSZE HOTELE SPA DLA RODZIN Z DZIEĆMI

NAJLEPSZE HOTELE SPA DLA DWOJGA

BABSKI WYPAD DO SPA, CZYLI PAKIETY SPA DLA PRZYJACIÓŁEK

 

 

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz

Partnerzy