Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Do szczęścia rodziny potrzebne są szczęśliwe dzieci. Węgierski Hotel Kolping pamięta o tym od 20 lat – każdego dnia. Na każdą rodzinę czeka tu przygoda, pełny relaks i doskonała zabawa.

Położony w pobliżu jeziora Balaton i termalnego jeziora Hévíz, Kolping Hotel Spa & Family Resort od 1996 roku jest pierwszym węgierskim hotelem przyjaznym rodzinie. To nie jest zwykły hotel, lecz resort nastawiony na spełnianie marzeń wszystkich członków każdej rodziny przez 365 dni w roku.

Najmłodsi swe fantazje spełniają na pięciu placach zabaw, leśnych małpich gajach, gokartach, ściankach wspinaczkowych, trampolinach, boiskach piłkarskich, w wodnym funparku, wielopoziomowym Bobolandzie (czyli największej na Węgrzech sali zabaw). Animatorzy przez osiem godzin dziennie zapewnią im moc atrakcji.
Na dorosłych czeka zaś w tym czasie Hanami Beauty & SPA, czyli miejsce, w którym mama i tata, po oddaniu dzieci pod opiekę troskliwej obsługi hotelowej, na kilka godzin mogą znów stać się kobietą i mężczyzną. Skorzystają z tradycyjnych terapii wodą termalną z Hévíz, poddadzą się autorskim zabiegom upiększającym na bazie węgierskich kosmetyków ekologicznych i francuskich alg.

Zresztą w hotelu Kolping jest też strefa wellness dla dzieci. W Bobo Wellness w zabawny i rozrywkowy sposób są one wprowadzane w świat wellness. Jest tu rodzinna sauna oraz solny pokój – doskonały zwłaszcza dla pociech z astmą czy alergią. A w Hanami Beauty & SPA młode damy mogą stać się prawdziwymi księżniczkami. Naśladując mamę, wybierają zabieg najlepszy dla siebie: maseczkę na twarz (wyłącznie przy pomocy ekologicznych kosmetyków), masaż czy dziecięcy manicure. Są też zabiegi dla nastolatków borykających się z problemami związanymi z cerą. Na każdego członka rodziny czeka tu przygoda, pełny relaks i moc atrakcji.

Hotel Kolping Wegry 2

Hotel Kolping Wegry 1

Kolping Hotel**** SPA & Familiy Resort
H-8394 Alsópáhok, Fö u. 120.
Tel: +36 83 344-143
Fax: +36 83 344 142
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.kolping.hotel.hu/en

Kolping Hotel**** SPA & Familiy Resort bierze udział w konkursie Perfect SPA Hotel 2016

Perfect SPA Wegry 2016

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz