Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Wkrótce 100. numer Magazynu EDEN. 10 lat EDENU i 10 lat rynku SPA i Wellness w Polsce to doskonały pretekst do świętowania. Nasz jubileusz zaczynamy w kwietniu od promocji wyjątkowej publikacji „100 Najlepszych hoteli SPA w Polsce”.

Na fali sukcesu i ogromnego zainteresowania Konkursem Najpiękniejsze SPA w Polsce oraz z okazji wydania 100. numeru Magazynu EDEN SPA & Wellness ukaże się wyjątkowa publikacja "100 Najlepszych hoteli SPA w Polsce". Będzie ona uhonorowaniem najlepszych hoteli SPA w kraju, a gościom hotelowym (polskim i zagranicznym) pomoże w wyborze miejsca na weekend, urlop, ferie czy wakacje.

To prestiżowe, eleganckie i ekskluzywne wydawnictwo prezentuje wybrane, najlepsze obiekty SPA w Polsce, a także walory miejscowości uzdrowiskowych i turystycznych w poszczególnych regionach. Hotele zostały wybrane przez redakcję Magazynu EDEN SPA & Wellness – jedynego pisma od dziesięciu lat promującego SPA i życie w stylu wellness, a także przez naszych Ekspertów oraz czytelników zgłaszających swoje ulubione SPA w Konkursie Najpiękniejsze SPA 2014.

Patronem publikacji jest Polska Organizacja Turystyczna.

"Najlepsze hotele SPA w Polsce" to publikacja dwujęzyczna (polsko-angielska), będzie dostępna w salonach prasowych Empik, RUCH, Inmedio, hotelach SPA i day SPA, klinikach medycyny estetycznej, centrach informacji turystycznej, a także Regionalnych Organizacjach Turystycznych oraz przedstawicielstwach Polskiej Organizacji Turystycznej za granicą.

Promocja publikacji odbędzie się na krajowych i zagranicznych targach turystyczych, a także w magazynach lifestylowych i turystycznych, na portalach turystycznych (Onet.pl, rp.pl) oraz na portalu www.SPAeden.pl, na dedykowanych stronach internetowych i portalach społecznościowych, jak FB. Elektroniczna wersja "Najlepszych hoteli SPA w Polsce" dotrze do 17 tys. subskrybentów naszego newslettera. Poszczególne obiekty będą zaś prezentowane w specjalnej sekcji dedykowanej na portalu www.SPAeden.pl.

10 lat Magazynu EDEN to tak naprawdę również 10 lat rozwoju rynku SPA i Wellness w Polsce. W połowie ubiegłej dekady zaczął się trend, który zmienił nasze wyobrażenie o wypoczynku i przeobraził zarówno rynek turystyczny, hotelarski, jak i urodowy. Zmienił podejście nas wszystkich do sposobów na relaks i dbanie o swoje ciało i ducha, o kondycję fizyczną, psychiczną i umysłową.

Dlatego nasz jubileusz obchodzić będziemy między innymi podczas XX Targów Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie, w towarzystwie całej, zaprzyjaźnionej z nami rodziny SPA & Wellness. Już dzisiaj zapraszamy na Wyspę SPA przygotowaną przez EDEN oraz uroczystość podsumowującą minione dziesięciolecie. Wtedy też ogłosimy start tegorocznego konkursu Najpiękniejsze SPA i to także w wersji międzynarodowej! Do zobaczenia 17 kwietnia!

Ambasadorami naszej akcji promowania idei SPA i życia w stylu wellness, której częścią jest  Konkurs Najpiękniejsze SPA w Polsce orapublikacja "Najlepsze hotele SPA w Polsce" są znani i lubiani dziennikarze telewizyjni: Beata Sadowska i Jarosław Kret.

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz

(JH Splash Screen) – Hello, I am just some sample content to show on your Splash Screen. Feel free to enter any HTML markup in here or pick an article from the list to the left.