Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Proces starzenia jest procesem fizjologicznym, nie można go zatrzymać, można jednak go spowolnić i zmniejszyć oznaki starzenia pojawiające się na naszej skórze.

SPF50-Body Spray Sport Niume
 

Zmiany zachodzące w skórze wraz z zaawansowaniem procesu starzenia to uszkodzenia na poziomie komórkowym i tkankowym, zewnętrznie przejawiają się w postaci utraty elastyczności i jędrności skóry, zmarszczek, bruzd czy przebarwień.
O ile na czynniki endogenne (wewnętrzne) odpowiedzialne za proces starzenia nie mamy większego wpływu, o tyle przed wpływem czynników egzogennych (zewnętrznych) możemy się skutecznie bronić. Promieniowanie słoneczne dociera do naszej skóry przez okrągły rok, a wieloletnie badania wykazały, że długotrwała ekspozycja na promieniowanie UV znacząco przyspiesza nie tylko proces starzenia skóry, ale też może inicjować procesy kancerogenezy.Dlatego dla młodego wyglądu i zdrowia naszej skóry, niezależnie od pory roku codziennie powinniśmy stosować krem fotoprotekcyjny. Idealnie jeśli oprócz filtrów przeciwsłonecznych krem zawiera również antyoksydanty, które dodatkowo wspierają ochronę naszej skóry.Badania ostatnich kilku lat uświadomiły nam również szkodliwy wpływ na skórę promieniowania podczerwonego oraz HEV (światło niebieskie o wysokiej energii, które jest też emitowane przez nowoczesną elektronikę).
Połączenie skutecznych filtrów UV wraz z antyoksydantami zapewnia krem Nimue SPF 40. Osoby, które przykładają szczególną wagę do kompleksowej ochrony skóry, również przed promieniowaniem IR i HEV oraz wszechobecnymi zanieczyszczeniami środowiska, powinny sięgnąć po Nimue Environmental Shield SPF 50.

 

 

 

 

baner Norden Cosmetics

Partnerzy

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz

Partnerzy