Facebook open

Klinika La Perla otworzyła kolejną, jedenastą już, placówkę, tym razem w Domu Mody Klif w Warszawie.

 La Perla Klif
To nowa koncepcja usług beauty na warszawskiej mapie urodowej. Wyróżnia ją bogactwo i kompleksowość oferty, dobór wyjątkowo skutecznych zabiegów i technologii, co ważne – dających natychmiastowe efekty.
W menu znajdziemy pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, w tym popularną mezoterapię, botoks czy terapię komórkami macierzystymi. Nie zabraknie sprawdzonych hitów z zakresu nieinwazyjnego odmładzania, wyszczuplania i modelowania ciała, jak Ultraformer, SonoQueen, Scizer, najnowszych wersji technologii LPG Aliance, Icoon laser, Zaffiro. Premierowo w Polsce, dostępny tylko w La Perla Klif, będzie SculpSure Cyn – pierwszy na świecie laser diodowy do nieinwazyjnego wyszczuplania podbródka!
Nowością jest także dedykowane menu zabiegowe na okolicę oczu, w tym stylizacja brwi i rzęs oraz profesjonalna diagnostyka stanu skóry – analiza zmarszczek, przebarwień, naczynek i niedoskonałości, ze wskazaniem odpowiedniej terapii.
Podobnie jak w większości placówek La Perli, również tutaj można skorzystać z autorskich zabiegów relaksacyjnych i odprężających, w tym masaży i rytuałów spa.
– Od samego początku prowadzenia biznesu moim świadomym zamierzeniem było oferowanie klientom usług beauty na najwyższym poziomie. Nieustannie poszukuję na świecie najbardziej skutecznych rozwiązań stosowanych w medycynie estetycznej i nowoczesnej kosmetologii hi-tech oraz współpracuję z najlepszymi ekspertami w tej dziedzinie – doświadczonymi lekarzami, świetnie wyszkolonymi kosmetologami, oraz sprawdzonymi dystrybutorami technologii i preparatów stosowanych w medycynie estetycznej – mówi Kalina Ben Sira, Prezes Kliniki La Perla.
www.la-perla.pl