Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Nosalowy Park Hotel & SPA w Zakopanem

Od 1 lipca gości przyjmuje nowy pięciogwiazdkowy hotel w centrum Zakopanego – Nosalowy Park Hotel & Spa. Obiekt wyróżniają: wyjątkowa lokalizacja, spektakularne widoki, niepowtarzalny design, rozbudowana strefa wellness, eleganckie NABE SPA, usługi Concierge oraz nowa autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro – Heart by Amaro.

Nosalowy Park Hotel & Spa to elegancki obiekt zaprojektowany z myślą o gościach, którzy chcą doświadczyć nowej jakości wypoczynku w stolicy Tatr. Obiekt powstał przy zabytkowej Villi Marilor z 1905 roku, która w dwudziestoleciu międzywojennym XX wieku przyjmowała elitę polityczno-artystyczną ówczesnej Polski i tak wybitne osobistości, jak Wojciech Kossak, Stanisław Ignacy Witkiewicz czy Tadeusz Boy-Żeleński. Nosalowy Park przywraca pałacowi dawny splendor i przywołuje jego bogatą historię. W willi powstanie nowa autorska restauracja Wojciecha Modesta Amaro, najbardziej uznanego na świecie polskiego szefa kuchni. Heart by Amaro to kuchnia stworzona z miłości do ludzi, szacunku do produktu i pasji w odkrywaniu regionalnego bogactwa Tatr.

Aranżacja wnętrz hotelu Nosalowy Park inspirowana jest secesją i stylem art deco, łącząc je w harmonijną całość. Niepowtarzalny charakter nadaje mu subtelna elegancja, a także dbałość o każdy detal i modna kolorystyka w odcieniach szarości, beżu, bieli i złota, przełamana głęboką czerwienią. Całość ma zaskakiwać, zachwycać i zaspokajać potrzeby estetyczne gości.

Nosalowy Park Hotel & SPA - designe

Goście będą mieli do dyspozycji luksusowe pokoje w standardzie pięciogwiazdkowym, hotelową restaurację Eleonora, lobby bar, eleganckie NABE SPA, basen, elegancką strefę konferencyjno-bankietową, podziemny parking oraz usługi Concierge.

Szczególnie ważnym miejscem hotelu jest rozbudowana strefa wellness & SPA z basenem, saunami i tężnią solankową, centrum fitness i autorskim NABE SPA mieszczącym się w odrestaurowanych wnętrzach Villi Marilor. Będzie to druga, po Nosalowym Dworze, lokalizacja autorskiej marki NABE SPA, której filozofia oparta jest o holistyczne podejście do pielęgnacji i relaksu inspirowanego naturą. NABE SPA oferować będzie osiem gabinetów typu spa suite, w tym VIP Suite dla par, autorskie rytuały, sesje relaksacji z elementami medytacji, zabiegi na łóżku wodnym Soft Pack i linię autorskich kosmetyków opartych o naturalne składniki.

Nosalowy Park Hotel & SPA w Zakopanem, Nabe SPA

Nosalowy Park Hotel & SPA to młodszy brat obiektu NOSALOWY DWÓR RESORT & SPA, który również posiada autorskie NABE SPA.

 

baner Norden Cosmetics

Partnerzy

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz

Partnerzy