Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Pod takim hasłem w dniach 26-29 października miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – weekend hiszpańską marką Skeyndor w Hotelu Bania, w Białce Tatrzańskiej.

Ponad 120 osób, klienci marki i przedstawiciele mediów, wzięli udział w konferencji naukowej Skeyndor i Nova Group – wyłącznego dystrybutora marki w Polsce. W trakcie konferencji odbyła się premiera nowej generacji Skeyndor Power C+, linii o potrójnej mocy antyoksydacyjnej i jeszcze wyższej koncentracji witaminy C – 25%!
Marka Skeyndor, od ponad 50 lat, kreuje nowe kierunki rozwoju branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach i dzieląc się bogatą wiedzą. Całodzienna konferencja była szansą na poznanie tajników sukcesu marki i jej planów na przyszłość.Nova Grup Nauka kreuje piekno 1

Andrzej Chmielewski, CEO Nova Group: „Za nami wspaniałe wydarzenie, które pokazuje, że spektakularne odkrycia nowych składników aktywnych Skeyndor, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych i atrakcyjnie przekazywanej wiedzy, są niezwykle pożądane przez rynek w Polsce. Program był bogaty w wiedzę merytoryczną ale zadbaliśmy też o liczne atrakcje – noc saunowania w unikalnych saunach hotelowego Sielsko–Anielsko SPA, relaks w termach, wieczór w kasynie oraz szampańska zabawa w klubie nocnym, połączona z ekscytującym poszukiwaniem Agenta 007”.

 

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz