Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Znamy zwycięzców konkursu Perfect SPA Awards 2017. Prestiżowe nagrody najlepszym obiektom SPA wręczały licznie zgromadzone na Gali Gwiazdy, wśród nich: Anna Wendzikowska, Beata Tadla, Paulina Holz, Edyta Herbuś, Tomasz Ciachorowski, Aleksandra Hamkało, Beata Chmielowska-Olech, Roma Gąsiorowska, Joanna Orleańska, Lidia Popiel...

akpa20180109 Perfect spa awards Kasia Kowalska 5270

Uroczystą Galę, która odbyła się w Hotelu Bellotto w Warszawie, poprowadzili Beata Sadowska i Conrado Moreno. Uświetnił ją zaś znakomity koncert Kasi Kowalskiej, która wraz z zespołem wystąpiła na początku wydarzenia, wprowadzając w wyśmienity nastrój wszystkich zgromadzonych gości.

W tym roku w konkursie uczestniczyło prawie 200 obiektów SPA, na które oddano ponad 36 tys. głosów. Wśród obiektów zagranicznych goście najchętniej wybierali Hotel Botanico & The Oriental SPA Garden z hiszpańskiej Teneryfy oraz Wellness Hotel Babylon w czeskim Libercu.

WYBÓR GOŚCI: Wyróżnienia przyznane w konkursie Perfect SPA są szczególnie cenne, bo przyznawane przez samych gości. Wśród polskich obiektów, na podstawie głosowania internetowego, wyłoniono zwycięzców w pięciu kategoriach:

Perfect SPA nad morzem: Hotel Aurora Family & SPA w Międzyzdrojach, Mera Spa w hotelu Sopot Marriott Resort & Spa, Marena Wellness & Spa w Międzywodziu.

Perfect SPA nad jeziorami: Natura Residence Business & SPA w Siewierzu, Herbarium Hotel & Spa w Chomiąży Szlacheckiej, Pałac Mortęgi Hotel & SPA w Lubawie.

Perfect SPA w Centrum: Pałac Wiechlice w Szprotawie, Hotel Afrodyta Business & SPA w Radziejowicach, Pałac Żelechów SPA & Wellness w Żelechowie pod Warszawą.

Perfect SPA w górach: Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy-Zdroju, Hotel Medical Spa Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdroju, Pałac Margot SPA Karpacz.

Perfect Day SPA: Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie.

WYBÓR EKSPERTÓW: Niezależnie od wyboru gości, oddzielne tytuły w konkursie Perfect SPA 2017 przyznała też Kapituła złożona z ekspertów z branży, gwiazdy, bloggerów turystycznych i redaktorów Magazynu Eden. Ale i tutaj najważniejsi są Goście, bowiem kategorie dobrane są tak, by były równocześnie najpopularniejszymi kryteriami, według których turyści poszukują odpowiedniej dla siebie oferty. Przyznano następujące tytuły:

 akpa20180109 spa awards Beata Sadowska Conrado Moreno

Perfect SPA Hotel 5* - Najlepszy 5* hotel SPA

Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka

Perfect SPA Hotel 4* - Najlepszy 4* hotel SPA

Hotel Bania Thermal & Ski

Perfect Uncategorized SPA Hotel - Najlepszy nieskategoryzowany obiekt SPA

Neptuno Resort & SPA

Perfect Holistic SPA Hotel - Najlepszy holistyczy Hotel SPA

Hotel Royal Baltic Luxury Boutique

Perfect Health SPA Hotel - Najlepszy uzdrowiskowy Hotel SPA

Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness

Perfect Medical SPA Hotel - Najlepsze Medical SPA

Columna Medica

Perfect Historic SPA Hotel - Najlepszy Historyczny hotel SPA

Hotel Zamek Ryn

Perfect Family SPA Hotel - Najlepszy Hotel SPA dla rodzin

Hotel Warszawianka

Perfect SPA Hotel for Adults  - Najlepszy Hotel SPA dla dorosłych

Manor House SPA

Perfect SPA Hotel for Active - Najlepszy Hotel SPA dla aktywnych

Hotel & Medi SPA Biały Kamień

Perfect City SPA Hotel - Najlepsze Miejskie SPA

Hilton Garden Inn Rzeszów - Klinika La Perla SPA

Perfect SPA Hotel for Escape - Najlepszy Hotel SPA dla szukających odosobnienia

Heron Live Hotel

Perfect SPA Hotel with Wellness Cuisine - Najlepszy Hotel SPA dla miłośników zdrowej kuchni

Afrodyta SPA & Wellness Resort

Perfect SPA for Business - Najlepsze SPA dla Biznesu

Haffner Business & Pleasure

Perfect Boutique SPA Hotel - Najlepszy Butikowy Hotel SPA

Grand Hotel Stamary

Perfect New SPA Hotel - Najlepszy Nowy Hotel SPA

Radisson Blu Resort Świnoujście

Perfect Day SPA

Anlaya Day Spa & Medical Clinic

Przyznano też dwie nagrody specjalne:

Perfect SPA dla Wymagających – wręczona przez dyrektora Nova Group, Andrzeja Chmielewskiego salonowi Kandara SPA w Hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław

Perfect SPA z Atmosferą – tytuł przyznany przez redakcję Magazynu Eden za atmosferę sprzyjającą najlepszemu wypoczynkowi dla wyjątkowego Dworku Mechelinki pod Gdynią.

O tym, jak ważna w SPA jest atmosfera, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. I choć Gala nie odbywała się w SPA, tylko w eleganckich wnętrzach Pałacu Prymasowskiego, w którym mieści się Hotel Bellotto, a grono gości, choć bardzo zacne, było zbyt liczne (ok. 240 osób), żeby stworzyć klimat SPA, to jednak bez wątpienia udało się uzyskać niezwykłą atmosferę. Czuło się ją w Sali Kolumnowej, w której odbywał się koncert i wręczenie nagród, w piwnicach pałacu, gdzie po uroczystości odbywał się poczęstunek, a nawet we foyer pełnym gwiazd i hotelarzy fotografujących się na ściance.

GALERIA SŁAW, ZDJĘĆ I LAUREATÓW :-)

Organizator Konkursu:

 Eden zyj-wellness logo

 SPAeden pl portal

 

Patron Konkursu:

logo POT SPAeden

Partnerzy Gali:

Pasek Sponsorzy Perfect SPA Awards 2017

Patroni medialni:

Pasek media Perfect SPA Awards 2017