Facebook open

Heron Live Hotel – Perfect SPA 2018

Heron Live Hotel to miejsce pełne żywiołów, z energią czerpaną wprost z otaczającej go natury – bliskości gór, spokoju lasu, żywiołu wody. Goście Hotelu Heron odczuwają radość z życia wszystkimi zmysłami. Zapraszamy do SPA w Heron Live Hotel, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Romantyczny Hotel SPA.

HERONA LIVE HOTEL NAD JEZIOREM ROŻNOWSKIM

Heron Live Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Piękno rozgościło się tutaj na dobre. Stała oferta Hotelu Heron – trzy restauracje, luksusowe Live SPA, klub muzyczny – inspiracje czerpią wprost z natury. Wszystko po to, aby uwolnić marzenia, obudzić zmysły, porwać do niesamowitego. Te przeżycia mają w sobie coś z wiosennego przebudzenia, ale w Heron Live Hotel możesz ich doświadczać cały rok. Tutaj „nowe” staje się przyjemną codziennością.Heron Live Hotel – luksusowy hotel w górach.

HERON LIVE HOTEL – SPA, KTÓREGO NAPRAWDĘ DOŚWIADCZYSZ

W Heron Live Hotel bardziej niż słowa ceni się działanie. Właśnie dlatego w sposób szczególny zatroszczono się o zmysł dotyku. Goście Hotelu Heron mają do dyspozycji przestrzeń SPA, w której poczujesz się – zgodnie z definicją Sanus Per Aqua – Zdrowy Przez Wodę. Ale to nie wszystko! Pomimo zobowiązującego otoczenia Jeziora Rożnowskiego, wrażeń w Live SPA dostarcza nie tylko żywioł wody – to kompozycja skuteczności najnowocześniejszych urządzeń, doświadczenia eksperckiego teamu i bezpieczeństwa naturalnych produktów. Symbioza zmysłowych doświadczeń w Heron Live Hotel to prawdziwy detoks dla zestresowanych i zupełnie nowa jakość życia.Polska na weekend Heron masaz


Zobacz, zasmakuj, dotknij, posłuchaj – w HERON LIVE HOTEL.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

POLSKIE OSCARY SPA & WELLNESS

HERON LIVE HOTEL W GRÓDKU NAD DUNAJCEM

W KONKURSIE PERFECT SPA AWARDS 2018 WYBOREM EKSPERTÓW OTRZYMAŁ TYTUŁ:

NAJLEPSZY ROMANTYCZNY HOTEL SPAPerfect SPA 2018 logo Heron

CZYTAJ TEŻ:

HERON LIVE HOTEL – BEST SPA HOTEL 2018

CZARNY POTOK RESORT SPA & CONFERENCE - ZDROWIE Z GÓR

HOTEL AQUARION - JEDYNY TAKI W ZAKOPANEM

MAŁOPOLSKA I KARPATY NA WEEKEND

HOTEL MERCURE KASPROWY ZAKOPANE - WSZYSTKO CZEGO PRAGNIESZ

KOCIERZ HOTEL & SPA - W SERCU BESKIDÓW

NOSALOWY DWÓR RESORT & SPA - PRZESTRZEŃ IDEALNEGO WYPOCZYNKU POD TATRAMI

 

Partnerzy