Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Zabawa, relaks i odnowa biologiczna dla wszystkich pokoleń! Hotel Kolping znajduje się w sąsiedztwie słynnego jeziora termalnego Hévíz i największego jeziora Europy Środkowej – Balaton na Węgrzech.

 Bogata oferta oznacza mnóstwo zabawy, relaksu, odnowy biologicznej. To idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich pokoleń. Kiedy najmłodsi pod opieką animatorów cieszą się doskonałą zabawą w wielopoziomowym królestwie dzieci,  w tym samym czasie dorośli korzystają z relaksu w centrum wellness. Tuż obok rodzinnej strefy Aqualand, znajduje się strefa kąpielowa wyłącznie dla dorosłych – to obietnica pełnego relaksu w basenie termalnym, pływackim i saunach. O dziadków też zadbano! Dla nich przygotowano dedykowane pakiety lecznicze i przywracające młodość.Kolping Hotel SPA Wegry Basen

Kolping Hotel Spa & Family Resort od 1996 roku jest pierwszym węgierskim hotelem przyjaznym rodzinie. To nie jest zwykły hotel, lecz resort nastawiony na spełnianie marzeń wszystkich członków każdej rodziny przez 365 dni w roku.

Tytuł Perfect SPA 2016 na Węgrzech otrzymał:
Kolping Hotel**** SPA & Family ResortPerfect SPA 2016

 

 

Partnerzy