Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Znana i lubiana aktorka Dominika Ostałowska zdecydowała się na METAMORFOZĘ. Jest już po testach MRT i przystąpiła do programu LEAP, dzięki któremu ma nadzieję na znaczącą poprawę jakości swojego życia. Liczy też na to, że swoją postawą zainspiruje innych do działania i dbania o swoje zdrowie.

Dominika Ostałowska radzi:

Najważniejszym momentem METAMORFOZY jest chwila, w której uświadomimy sobie jej potrzebę.
Nie tylko z uwagi na nadprogramowe kilogramy, czy mniej młodzieńczy wygląd, ale ze względu na nasze zdrowie i jakość życia. Długotrwały stres, brak aktywnego wypoczynku pogarszają naszą kondycję tak silnie, że przestajemy odbierać sygnały organizmu, nie słyszymy jego rozpaczliwego „wołania” o zmianę.


Na skuteczną transformację składa się wiele zabiegów, wysiłków, przemyśleń oraz wiedza, którą musimy posiąść. To proces, który wymaga konsekwencji i wyrzeczeń, ale cel, w postaci zadowolenia z siebie, osładza każdy trud. Nagle okazuje się, że już nie tylko sami radzimy sobie ze swoim niedoskonałościami, ale stajemy się przewodnikiem dla innych.
Jesteśmy silniejsi, mądrzejsi i otwarci na nowe wyzwania, jakie oferuje nam życie. Zdobywamy wiedzę na temat zdrowego trybu życia, przeprowadzamy eksperyment na własnym ciele i duszy, obserwując postępy i ucząc się na powrót odczytywania sygnałów, które wysyła organizm.


Nauka rozwija przed nami wachlarz możliwości. Ogromnym ułatwieniem są dzisiaj testy na nadwrażliwość pokarmową (MRT), wykrywające zapalną reakcję organizmu na to, co jemy. Wykluczenie z diety szkodzących nam produktów powoduje, że jesteśmy o milowy krok przed tymi, którzy testują różne diety, działając po omacku i bez uwzględnienia indywidualnych potrzeb.
Dla osób zapracowanych, żyjących w ciągłym biegu najtrudniejsze jest samodzielne przygotowywanie posiłków. Na szczęście istnieją odpowiednie techniki kulinarne i zaawansowane technologie, które to przyspieszają i ułatwiają, pozwalając jednocześnie na zachowanie wszystkich walorów smakowych i odżywczych. Dzięki nim osiągamy upragniony cel znacznie szybciej.
Jeśli do tego dołożymy odpowiednie zabiegi rewitalizacji i odnowy, to sukces mamy w garści. Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, które regenerują naszą skórę, wpływają na dobre samopoczucie i zagrzewają do walki w konsekwentnej diecie oraz aktywności fizycznej, która na szczęście z czasem uzależnia!


Zapraszam wszystkich na mój FANPAGE i do dzielenia się swoimi dużymi i małymi sukcesami w drodze ku lepszemu życiu.

 

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz