fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Kiddos w Warszawiance

Spędzanie czasu z dziećmi ma ogromne znaczenie, dlatego warto wybrać się z nimi do Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie znajdziemy wyjątkowe centrum kreatywnej zabawy KIDDDOS.

W Hotelu Warszawianka na gości czekają: Aqua Park z 90-metrową multimedialną zjeżdżalnią, orientalne SPA, prywatna plaża z żaglówkami, kajakami i rowerami wodnymi, klub fitness, boiska sportowe, kręgielnia oraz place i sale zabaw.

Największą atrakcją jest jednak unikalne centrum kreatywnej zabawy KIDDOS, w którym dzieci mogą uczestniczyć w oryginalnych zajęciach (m.in. zostać szefem kuchni, małą lady, artystą, kierowcą F1, mistrzem sportu czy odkrywcą) i pod okiem doświadczonych animatorów wspaniale spędzać czas, zdobywając nowe umiejętności i rozwijając swoją wyobraźnię.

Z dala od zgiełku miasta. Otoczone zielonymi ogrodami. Muskane szumem wody pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego…
Oto 20 najlepszych hoteli SPA dla rodzin. Tutaj dzieci są szczęśliwe, a rodzice wypoczęci.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Przyjaciółki w SPA to doskonały pomysł na weekend, a do tego podwójna przyjemność, połączenie relaksujących zabiegów z niespiesznymi rozmowami z bratnią duszą. Hotele SPA prześcigają się w ofertach SPA dla pań. Wybraliśmy najciekawsze pakiety SPA dla przyjaciółek – nad morzem, u stóp gór czy w Polsce centralnej. Każdy znajdzie coś dla siebie. 
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor