fbpx

Głosuj Miasto:Szczecin
Strona www:www.spabaltica.pl
Kategoria: Polska - Kliniki i daySPA

 


ABY TWÓJ GŁOS BYŁ WAŻNY, ODBIERZ MAILA, KTÓRY OTRZYMASZ OD NAS I KLIKNIJ W POTWIERDZAJĄCY LINK.

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE DLA GŁOSUJĄCYCH, W FORMULARZU DO GŁOSOWANIA WPISZ IMIĘ I NAZWISKO ORAZ UZASADNIJ SWÓJ WYBÓR. LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ. CO MIESIĄC DO WYGRANIA M.IN. POBYTY W SPA!

LISTA WSZYSTKICH KLINIK I DAY SPA ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU


 

Baltica Wellness & SPA

Pl. Rodła 8
70-419 Szczecin
tel.: +48 91 359 44 00

Baltica Wellness & Spa to holistyczna, kompleksowa propozycja, oparta na nastawieniu na potrzeby Gości. Największe na Pomorzu Zachodnim Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji to ponad 2000 m kw. relaksu i odprężenia w doskonałej lokalizacji. Ścisłe centrum miasta, biznesu, kultury i turystyki wymaga dbałości o szczegóły i zapewnienia wielostronnej oferty.

W Baltica Wellness & Spa odnajdziemy wiele sposobów, by w jednym miejscu i w krótkim czasie osiągnąć stan równowagi ciała i umysłu. Tutaj mogą Państwo wybrać się zarówno na codzienny zabieg pielęgnacyjny, jak i niesamowity weekend Spa dla Dwojga, skorzystać m.in. z atrakcyjnych zabiegów kosmetycznych czy szerokiej oferty masaży i rytuałów. Nowoczesne trzypoziomowe centrum posiada niepowtarzalny klimat, a doskonale wykwalifikowana, profesjonalna kadra zapewnia usługi najwyższej jakości.

Sercem Spa jest Strefa Wellness. Znajduje się tu gorąca sauna, po której schłodzić się można w grocie z prawdziwym puszystym śniegiem. Odetchniemy tutaj w łaźniach: parowej, aromatycznej i osmańskiej, odpoczniemy w tepidarium lub caldarium, zanurzymy się w basenach jacuzzi z hydromasażem, a ciekawych doświadczeń dostarczą nam unikalne natryski wrażeń.

Szczecińskie Spa to również część medyczna: sala cardio-fitness oraz trzystopniowa tlenowa kriokomora, centrum diagnostyczne, gdzie przyjmują lekarze specjaliści. To również szeroka gama zabiegów fizjoterapii, przy użyciu innowacyjnych technologii, które przyśpieszają samoleczenie się organizmu.

Baltica Wellness & Spa - w zasięgu ręki, w samym centrum miasta znajduje się wszystko, co niezbędne dla pełnego odprężenia, relaksacji i zdrowia w wyjątkowej atmosferze wellness.

baner dodaj spa i hotel

reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor