fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

ZIEMNIACZANA SAUNA

W niemieckim uzdrowisku Bad Füssing w Dolnej Bawarii znajduje się jedyna w Europie ziemniaczana sauna.

Uzdrowiskowa ziemniaczana sauna mieści się w dawnej piwnicy (w której notabene dawniej przechowywano ziemniaki). Jest ogromna, jak na saunę (ma 200 m2), może pomieścić równocześnie 50 osób. I można w niej nie tylko wygrzać kości (temp. 60OC, wilgotność 70%), ale i poddać się pielęgnującym zabiegom, np. peelingom z soli morskiej, miodu czy ziemniaczanego wyciągu.

Seans w saunie zapewnia dobre samopoczucie, peeling wygładza skórę, a na zakończenie goście otrzymują smaczną przekąskę w postaci gotowanych na parze, przyprawionych ziołami... ziemniaków oczywiście.

Saunahof Kartoffelsauna

www.bad-fuessing.de

CZYTAJ WIĘCEJ...

ALFABET SPA: S –JAK SAUNA

ALFABET SPA: F JAK FIŃSKA SAUNA ,

ALFABET SPA: R - JAK RASUL

 

 

Inaczej określana jako sauna sucha. Jak nazwa wskazuje jest to rodzaj sauny o stosunkowo niskim poziomie wilgotności.
Łatwy sposób na poprawienie nastroju? Aromaterapia. Zamknij oczy, weź głęboki wdech... Co tak pięknie pachnie? To sesja aromaterapii, którą możesz zrobić sobie w domu.
Fantastyczna przyroda zachęca do przyjazdu do Estonii wiosną, piękne, piaszczyste plaże – latem, a bogata kultura, zabytkowy Tallin i SPA z tradycjami – przez okrągły rok.Niewiele wiemy o Estonii, choć to niemal nasz sąsiad, z którym dzielimy Morze Bałtyckie. Przyroda zachęca do przyjazdu wiosną, piękne, piaszczyste plaże – latem, a bogata kultura, zabytkowy Tallin i SPA z tradycjami – przez okrągły rok.
Zabieg moksy, wzbudzający kontrowersje głównie w kręgach medycznych, już w starożytnych Chinach stosowany był przy uśmierzaniu bólów reumatycznych.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor